Bursa HA-TEM Halı Yıkama

WhatsApp Hattı 0544 245 16 01

Telefon Numaramız 0224 245 16 01

Nilüfer Halı Yıkama

Ana Sayfa » Bölgeler » Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Halı Yıkama

Bursa Nilüfer Halı Yıkama Firması olarak bilinen Hatem Halı Yıkama tüm Nilüfer bölgesine halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllar sunduğumuz hizmetlerimizi sizlerin beğenisiyle daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz. Bizi tercih edip tavsiye eden bir çok mutlu müşterimiz sayesin de Bursa’nın her bölgesin de adımızı duyuruyoruz ve tavsiye edilmeye devam ediyoruz. Nilüfer‘in tüm mahalle ve köylerine haftanın her günü ücretsiz halı yıkama servisi gönderiyoruz.

Halı ve diğer ürünlerinizi kapınızdan alıyor temizleyip paketleyerek tekrar kapınıza teslim ediyoruz. Bu teslimat süresince adet ne olursa olsun yıkama fiyatlarımız da hiç bir değişiklik söz konusu değildir. Kesinlikle halı servisi için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Bursa’nın her bölgesine net fiyat garantisi ile çalışan tek firma olduğumuzu iddia ediyoruz.

Nilüfer Halı Yıkama Nasıl Çalışıyor?

Bursa’nın en kaliteli halı yıkama firmaları arasında kendimizi daima ilk 5 içerisin de görüyoruz. Böyle düşünmemizin sebebi kesinlikle aldığımız yorumlar ve tavsiye edilme oranlarımızın yüksek olması. Hatem Halı Yıkama olarak sosyal medya mecraların da hiç bir reklam çalışmamız bulunmuyor. Tamamen bizi yakından tanıyan ve bizimle çalışan müşterilerimizin kendi yakın arkadaşlarına tavsiye etmeleri sayesin de büyük bir kitleye ulaştık. Bu yüzden her müşterimizi memnun etme çabamızı daima üst seviyeler de tutma gayreti içerisindeyiz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Web sitemiz üzerinde dilerseniz sipariş formu kısmında bize bilgilerinizi göndererek sizlere ulaşmamız için talep oluşturabilirsiniz. Yine web sitemiz üzerin de telefon numaralarımız veya whatsApp numaramız üzerinden bizlere sipariş gönderebilirsiniz. Temizlik hizmeti almak istediğiniz ürün hakkın da kısa bir bilgi vererek sizlere fiyat vermemizi talep edebilirsiniz. Bunlarla uğraşarak zaman kaybetmek istemiyorsanız telefon başında sizin aramanızı bekleyen çalışma arkadaşlarımız taleplerinizi bekliyor olacaklar.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin: Instagram

Nilüfer Halı Yıkama İletişim Numaraları

Ofis Telefonumuz : 0224 245 16 01 

WhatsApp Hattı     : 0544 245 16 01 

www.hatemhaliyikama.net

 

 

  • Son Yazılar

  • Etiketler