Bursa HA-TEM Halı Yıkama

WhatsApp Hattı 0544 245 16 01

Telefon Numaramız 0224 245 16 01

Halı Yıkama

Ana Sayfa » Hizmetler » Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmetimiz

Halı yıkama firmaları arasına 2006 yılın da Bursa Osmangazi Bağlarbaşı mahallesi Çilek sokakta 200 m2 alan da başlamıştık. Her geçen yıl kendimizi daha iyi hizmet ağı oluşturmak adına geliştirdik. Yakın çevremiz de bulunan değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak adımızı duyurmayı başardık. En iyi reklamın müşterilerin kendi çevrelerine tavsiye etmeleri olduğunu biliyoruz ve bu yüzden her müşterimize özenle hizmet ediyoruz. Bursa’da bir çok halı yıkama firması bulunuyor olması bizi asla korkutmamıştır, aksine daha fazla özenli çalışmamıza sebep olmuştur.

Bizi tanıyan ve tavsiye eden bir çok müşterimiz sayesin de bugün Bursa’nın bir çok bölgesin de servis araçlarımız haftanın her günü çalışmaktadır. Halı, koltuk, yorgan ve battaniye yıkama gibi hizmetlerimizi hiç bir firma ile bağlantılı olarak yapmıyoruz. Sunduğumuz her hizmet kendi ekibimiz ve ekipmanlarımızca yapılmaktadır. Bu yönüyle her daim ürünlerle ilgili sorun olduğun da anında çözüm odaklı düşünüyor ve en kısa sürede problemi ortadan kaldırmak için çabalıyoruz. Hatem halı yıkama olarak sektöre başladığımız gün itibariyle daima en iyi fiyatlarla kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. İlk dönemler tek servis aracımız ile Bursa’nın belli bölgelerine temizlik hizmeti sunuyorken, gelişmemize yardımcı olan memnun müşterilerimizin tavsiyeleri sayesin de bugün 4 servis aracı ile hizmet ediyoruz.

Servis Bölgelerimiz

Açılışımız da sadece Osmangazi ilçesinin belli bölgelerine hizmet verebiliyorduk. O dönemler de bizleri tanıyanlar Bağlarbaşı Halı Yıkama firması olarak biliyordu. Zamanla gelişen ve memnun olan müşterilerimiz sayesinde son dönemler de Bursa’nın bir çok bölgesine ücretsiz servis gönderiyoruz. Belirgin olarak Bursa Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım bölgelerin de aktif çalışıyoruz, bu bölgeler de bizi tercih eden değerli müşterilerimiz yakın çevrelerine tavsiye ettikleri kadar servis ağımızı genişletiyoruz. Bursa Mudanya bölgesinden Kestel bölgesine kadar tüm mahalle ve köylere haftanın her günü halı yıkama ve koltuk yıkama servisi gönderiyoruz. Bölge ve mahalle ayrımı yapmaksızın halı yıkama fiyatları ve koltuk yıkama fiyatları ile ilgili hiç bir değişiklik yapmıyoruz.

Her bölge ve mahalle için net fiyat garantisiyle hizmet sunuyoruz. Dilerseniz tek halı, dilerseniz 20 m2 halı yıkatmak isteyin. Biz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz bu yüzden adet ve fiyat olarak ayrım yapmıyoruz. Sunduğumuz her hizmeti değerlendirmeniz için sizlerle gerek Google gerek Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarımızı paylaşıyoruz. Olumlu/Olumsuz yorumlarınızı inceleyerek yapmamız gerekenleri en iyi şekil de yapmayı tercih ediyoruz. Bir defalık hizmet alan müşteri çevremiz olması yerine bizimle sürekli çalışmayı isteyen ve ailenin halıcısı olarak bilmelerini istiyoruz. Bu düşünce ile elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Halı Yıkama Ekipmanlarımız

Halı yıkama hizmeti için kullanılan teknolojiye dayalı makine parkurumuz ile daha profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. Halı ve diğer ürünlerinizi kapınızdan teslim alarak fabrikamıza getirmeden evvel sizlere kaç adet halı alındığı ve kaç m2 olduğunu belirten resmi bir mesaj gönderiyoruz. Bu sayede bizimle yaptığınız anlaşmada olası bir kaybolma riskini ortadan kaldırmış oluyoruz. Halılarınızın arka kısmına firmamıza ait sıra numarası bulunan etiketi yapıştırıyoruz. Bu etiket ile halılarınız başka kimsenin halısı ile karışma olasılığını yok ediyoruz. Bu ilk aşama da kendimizi düşündüğümüz gibi sizi ve ürünleriniz de düşünerek kayıt altına alıyoruz.

Halı ve temizliğe gelen ürünlerin cinsine göre ayrım yapılarak otomatik toz alma makinelerin de ayrı ayrı işleme alıyoruz. Yıkama öncesi toz alma işlemi kesinlikle en önemli unsurlardan biridir. Bu yıkama evresin de gözenekler de bulunan toz taneciklerinin çırpma makinesi sayesin de yüzeye çıkması demektir. Daha parlak ve temiz bir halı görmek istiyorsanız kesinlikle makine parkuru geniş olan halı yıkama firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Bizimle çalışmanızı ve bizi yakından tanımanızı istiyoruz, bu sebeple fabrikamızın adresini iletişim sayfamız da sizlere sunuyoruz. Halılarınızın nasıl yıkandığını görmek isterseniz dilediğiniz zaman bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Instagram hesabımızdan takip edin.

  • Son Yazılar

  • Etiketler